Konukoğlu: Çok şey değişecek

0
640

Gazişehir Gaziantep teknik direktörü Mehmet Altıparmak, sezonun ikinci yarısında kadrosunda görmek istedikleri oyuncuların listesini yönetime sundu. Kırmızı siyahlı yönetim ara transfer çalışmalarına hemen başladı.

Sezonun ikinci yarısında daha iyi bir kadro kurmak isteyen Gazişehir Gaziantep’te transfer çalışmaları start aldı. Kulüp başkanı Adil Sani Konukoğlu’nun çok önemli isimleri kadroya katacağı öğrenildi. Transfer komitesi teknik heyetin raporu doğrultusunda belirlenen isimlerle görüşmelerine başladı. İsimleri sır gibi saklanan oyuncuların Antalya kampına yetiştirilmesi bekleniyor.

İSTİŞARELER YAPTILAR

Kulüp başkanı Adil Sani Konukoğlu ile teknik direktör Mehmet Altıparmak’ın önceki gün istişarelerde bulundukları belirtildi. Özellikle başkan Konukoğlu’nun transferde çok titiz davrandığı, takıma katkı sağlayacak isimleri alacağı öğrenildi.

ŞAMPİYONLUĞA İNANIYORUZ

Kulüp başkanı Adil Sani Konukoğlu, sezonun ikinci yarısında çok şeylerin değişeceğini, kendilerinin ise direk çıkan takımlardan birinin olacağını söyledi. Konukoğlu, “İkinci yarı, ilk yarıdan daha zor geçecektir. Bizler tüm önlemlerimizi alacağız. İnşallah direk çıkan takımlardan birisi biz olacağız. Yeter ki herkes buna inansın ve bizlere güvensin. Yönetim olarak bizler elimizden geleni yapacağız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here