Teknolojinin kalbi Gazantep’te atacak

0
196

Gaziantep “Türkiye Teknoloji Buluşmaları’’na ev sahipliği yapacak. 

12 Mayıs 2016 tarihinde, Gaziantep Teymur Continental Otel’inde gerçekleşecek buluşmanın moderatörlüğünü ünlü gazeteci  Metin Uca yapacak. Söz konusu toplantıya kayıtlar ise www.eticaretsem.com adresinden yapılabilecek. 

TURKCELL’in ana sponsorluğunda, EticaretSEM ,Türk Ekonomi Bankası (TEB), Gaziantep Üniversitesi ve Gaziantep Teknoloji Transfer Ofisi nin organizasyonuyla gerçekleştirilen “Türkiye Teknoloji Buluşmaları’’ 12 MAYIS 2016 tarihinde, Gaziantep Teymur Continental Otel’inde gerçekleşecek.

FİNAL GAZİANTEP’TE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

KOBİ’lerimizin internetin gücünden maximum oranda faydalanması, işlerini dijital dünyaya tam ve eşzamanlı entegre etmesi için alanında en iyilerini sahnesinde ağırlayacak olan etkinlik, sezon finalini Gaziantep’te yapacak.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ PARTNER OLDU

Gaizantep Üniversitesi ve Teknoloji Transfer Ofisi’nin de organizasyon partneri olduğu etkinlik “Proje Pazarına” da ev sahipliği yapacak. KOBİ’lerimizin internetin gücünden maximum oranda faydalanması, işlerini dijital dünyaya tam ve eş zamanlı entegre etmesi için alanlarında en iyiler ile biraraya geliyoruz. Girişim, iletişim teknolojileri ve e-ticaret odağında, bilgi ve birikimlerini aktaracak olan değerli konuşmacı ve panelistlerimizi dinlemek için sizleri de bekliyoruz.

METİN UCA GAZİANTEP’E GELİYOR

Teknoloji Buluşmaları Gaizantep Üniversitesi’nin Rektörü Mehmet Yavuz Coşkun’un açılış konuşması ile başlayacak. Ana Sponsor Turkcell’in Kamu Müşteri Yönetimi Direktörü Barbaros Özdemir’in “İş Dünyasını Teknoloji ile Kolaylaştırmak” adlı sunumu ile devam edecek olan program Metin UCA’nın nın moderasyonunda gerçekleşecek.

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Sanayi Odası, KOSGEB, Gaziantep Ticaret Borsası,  İpekyolu Kalkınma Ajansı, Gaziantep Genç İşadamları Derneği ve Gaziantep Teknopark gibi ilin önde gelen kurum ve kuruluşlarından da destek alan etkinlik için kayıtlar www.eticaretsem.com adresinden yapılıyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here